Суцільнометалева конструкція корпусу. Налаштування кількості кнопок. Wi-Fi під'єднання. 1,2,8-дюймова 2-мегапіксельна камера HD CMOS. Пропонує двосторонній відеозв'язок із внутрішніми моніторами. ІЧ-підсвітка й автоматичний WDR. Підтримує два замки. Голосовий виклик і розблокування через застосунок. Ступінь захисту IK08 та IP65. Кодеки Н.264 і Н.265. Розблокування карткою IC. Живлення PoE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 × RJ-45 10/100М |
| POE | Підтримують |
| RS485 | 1 |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Підтримують |
| Аудіовхід | 1 |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Камера | 1/2.8" CMOS |
| Метод роботи | Механічна кнопка |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 188×107×30 мм |
| Роздільна здатність | 2Мп |
| Ступінь захисту | IP65; IK08 |
| Зчитувач карток | Mifare |
| Тривожні входи | 1 |
| Тривожні виходи | 1 |
| Кути огляду | Г |
| Керування замком | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 460 ₴


