FireProtect 2 - це пристрій нового покоління для миттєвого виявлення пожежі. Унікальна димова камера не потребує регулярного чищення, двоспектральний сенсор відрізняє дим від пари, термістор швидко реагує на горіння синтетичних матеріалів, а розумні програмні алгоритми зводять до мінімуму ймовірність помилкових тривог. Усе це відповідає сучасним стандартам пожежної безпеки. Завдяки продуманому дизайну, монтажу та налаштуванню в застосунку датчик встановлюється просто і швидко.
Виявлення диму
FireProtect 2 виявляє дим і не реагує на водяну пару завдяки біспектральному оптичному сенсору з синім та інфрачервоним світлодіодами. Світлодіоди випромінюють світло з різною довжиною хвилі, що дає змогу датчику визначити розмір летких частинок і реагувати тільки на дим.
Димова камера датчика захищена від пилу, бруду і комах. Навіть якщо пил потрапить і осяде в димовій камері - це не загрожує детектуванню і не погіршує його. Оптична система спроєктована таким чином, що нелеткі частинки або комахи не можуть опинитися одночасно у двох променях і спровокувати хибну тривогу.
Виявлення стрімкого підвищення температури
За реакцію на підвищення температури відповідають два вбудовані термістори. Термістори розташовані зовні датчика для швидшого виявлення загроз.
Якщо температура в приміщенні перевищує 64°C або зростає зі швидкістю від 10°C за хвилину, датчик розпізнає це як стрімке підвищення температури і піднімає тривогу. Тривога за температурою може спрацювати, навіть якщо в приміщенні немає диму.
Ручне й автоматичне тестування
FireProtect 2 регулярно перевіряє стан батарей і сенсорів. Якщо несправність виявиться, хаб миттєво надішле повідомлення користувачам і пульту моніторингу. А сам датчик увімкне відповідне світлозвукове сповіщення вбудованою сиреною і світлодіодами. Усі стани датчика в будь-який момент можна перевірити в застосунках Ajax.
Датчик підтримує режим ручного тестування. Режим активується під час натискання на фронтальну панель датчика. Фронтальна панель оснащена механічною кнопкою, тому натиснути її можна як рукою, так і шваброю. Під час тесту запускається вбудована сирена і тестування сенсорів. Це дає змогу інженеру монтажу протестувати пристрій у будь-який момент, а також продемонструвати клієнту світлозвукову індикацію датчика в разі різнихтипах тривог.
Робота без хаба
Датчики FireProtect 2 можна використовувати без підключення до хаба Ajax. У цьому разі датчик повідомляє про пожежні тривоги вбудованою сиреною та світлодіодною індикацією, але не надсилає сповіщення на смартфон користувача, в Ajax Translator або PRO Desktop.
Jeweller технологія зв'язку
Jeweller - це радіопротокол для швидкого та надійного двостороннього зв'язку між хабом і підключеними пристроями. Протокол забезпечує дальність бездротового зв'язку з FireProtect 2 до 1700 метрів. Така дальність зв'язку дає змогу встановлювати датчики навіть на дуже великих об'єктах.
Jeweller відповідає за передавання тривог і подій. Радіопротокол також забезпечує активацію синхронної тривоги пожежних датчиків за 20 секунд у системі з будь-якою кількістю FireProtect 2. Завдяки Jeweller користувачі та пульт моніторингу завжди можуть бачити актуальні стани датчиків у застосунках Ajax.
Швидкий монтаж і підключення
Для встановлення FireProtect 2 не потрібно розбирати корпус датчика. Змінні або незмінні батареї попередньо встановлені, а кріплення SmartBracket знімається з датчика без інструментів. Кріпильна панель SmartBracket має ступінь свободи в 90°. Це дає змогу інженеру монтажу вирівняти положення датчика післявстановлення.
Датчик підключається до системи безпеки Ajax менш ніж за хвилину. Досить відкрити застосунок Ajax, просканувати QR-код і додати пристрій до кімнати та групи охорони.
Модель зі змінними батареями
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 272 |
| Канал зв'язку | Jeweller |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальна відстань між датчиками та централлю | 1700 м |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Об'єкт детекції | Температура |
| Живлення | 2 × CR123A |
| Робоча вологість | до 85% |
| Робоча температура | 0°C - +50°C |
| Розміри | 123,7×12,7 × 44,7 мм |
| Сумісність | Hub Plus, Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G), ReX, ReX 2 |
| Тип | Бездротові |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Тип встановлення | Внутрішній |
| Тип пристрою | Датчик диму та температури |
| Колір | Білий |
| Частота передавання | 868,0−868,6 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴







