2.0 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк c Ік; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: день / ніч (ICR), SMART ІЧ; 1-TurboHD вихід; Ік підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 4.6Вт, ф158х61мм, 325г
Матриця
2.0 МП CMOS
Макс. роздільна здатність
1920x1080
Мін. чутливість
0.005 Люкс @ (F1.2, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ
Швидкість затвора
1/25 с - 1 / 50,000 с
Режим день/ніч
ІЧ-фільтр
Тип підсвічування
Exir 2.0
Дальність підсвічування
до 30м
Тип об'єктива
фіксований
Фокусна відстань
2.8 мм
Кріплення об'єктива
M12
Апертура
F1.2
Кути огляду
106 °
Підтримка роздільної здатності
1920x1080
Регулювання посилення (AGC)
Високий / Середній / Низький
Придушення шуму (DNR)
3D
HLC
Підтримує
BLC
підтримує
WDR
120 дБ
Відео інтерфейси
1 HD-TVI вихід
Живлення
12 В DC ±25%
Потужність споживання
5 Вт
Робоча температура
-40 °C - 60 °C
Вологість
<90%
Ступінь захисту
IP67
Розміри
158 × 61 × 58 мм
Вага
325г
Матеріал
метал
Кількість в ящику
40 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
100 x 80 x 160 мм
Вага брутто
0.462 кг
Строк гарантії
24 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Вага | 325г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI-вихід |
| Вологість | До 90% |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 2.0 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 Люкс @ (F1.2, AGC вмик), 0 Люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Живлення | 12 В DC ±25% |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка роздільних здатностей | 1920x1080 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розміри | 158 × 61 × 58 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Регулювання посилення (AGC) | Високий/Срібний/Нізький |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | ІЧ-фільтр |
| Швидкість затвора | 1/25 с – 1/50,000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | Exir 2.0 |
| Кути огляду | 106° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 505 ₴


