DH-HAC-T1A11P – одна з найдоступніших серед продукції Dahua відеокамер. При невеликій ціні, має фірмовий купольний корпус, досить якісний об'єктив і навіть інфрачервоне підсвічування. Знімає на 1 мегапіксель з роздільною здатністю 1280x720. У темряві робить видимою на зображенні 20-метрову область перед собою, активуючи ІЧ-фільтр. Транслює те, що відбувається при 25 кадрах на секунду. Має максимально економне живлення 2,3 Вт. За рахунок відсутності зайвого навантаження, відноситься до простих у підключенні та експлуатації камер. Інтегрується у системи спостереження, чітко виконуючи свою роль. DH-HAC-T1A11P підійде для моніторингу в офісних приміщеннях, в будинку, у невеликих кафе та магазинах, а також у громадських місцях.
Матриця
1 / 2.7 "CMOS
Макс. роздільна здатність
1280x720
Мін. чутливість
0.04 лк/F2.4, 30IRE, 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора
1/25 ~ 1 / 100000с
Режим день/ніч
Авто (ICR) / Ручний
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
до 20м
Тип об'єктива
фіксований
Фокусна відстань
2.8 мм
Кріплення об'єктива
фіксована
Апертура
F2.4
Кути огляду
Г: 93 °, В: 48 °
Підтримка роздільної здатності
1280x720
Частота кадрів (головний потік)
720P 25 к/с
Регулювання посилення (AGC)
підтримує
Баланс білого
Авто / ручний
BLC
підтримує
DWDR
підтримує
Живлення
12В DC ±30%
Потужність споживання
2.3 Вт
Робоча температура
-40 ° C ~ + 60 ° C
Вологість
<95%
Розміри
Ф85x69 мм
Вага
90 г
Матеріал
пластик
Кількість в ящику
20 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
110 x 85 x 110 мм
Вага брутто
0.205 кг
Строк гарантії
24 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| Апертура | F2.4 |
| Баланс білого | Авто/ручний |
| Вага | 90 г |
| Вологість | до 95% |
| Дальність підсвічування | До 20 м |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Макс. роздільна здатність | 1280x720 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.04 лк/F2.4, 30IRE, 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Живлення | 12В DC ±30% |
| Підтримка роздільних здатностей | 1280x720 |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Розміри | Ф85x69 мм |
| Роздільна здатність | 1 Мп |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | Авто (ICR)/Рожевий |
| Швидкість затвора | 1/25~1/100000с |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 93°, В: 48° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 720p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴


