IPC-HFW3241TP-ZS – це настінна моторизована камера, що перевершує моделі зі статичним об'єктивом, завдяки управлінню фокусуванням, радіусу можливого огляду та якості запису. Фокусна відстань зручно регулюється, покращуючи деталізацію на далеких дистанціях, або навпаки прямо перед відеокамерою. Таким чином, оператор системи налаштовує фокус у будь-який момент, оцінивши деталі, що цікавлять, в 150 метрах, або в безпосередній близькості. Закладені алгоритми реагують зміну кадру, рух у зоні видимості, і навіть на технічні порушення і встановлені IVS-правила. Автоматично повідомляється про вторгнення чи інше порушення. Інфрачервоне підсвічування потужного рівня робить нічний режим максимально результативним.
Матриця
1/2.8" CMOS
Макс. роздільна здатність
1920х1080
ROM/RAM
128/256 Мб
Мін. чутливість
0.002 лк/F1.5 (цвет), 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора
Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000с
Режим день/ніч
Авто / колір / Ч / Б
Регулювання по осях
Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 °
Тип підсвічування
Smart ІЧ
Керування підсвічуванням
Авто / вручну
Кількість діодів
4
Дальність підсвічування
60 м
Тип об'єктива
Моторизований об'єктив / фіксована діафрагма
Фокусна відстань
2.7-13.5 мм
Кріплення об'єктива
Ф14
Апертура
F1.5
Кути огляду
Г: 108°-28°, В: 57°-16°, Д: 130°-33°
Відстань фокусування
0.8 м
Виявлення об'єкта
44 - 153 м
Спостереження за об'єктом
17 - 61 м
Розпізнавання об'єкту
8 - 30 м
Ідентифікація об'єкта
4 - 15 м
Відео компресія
H.265, H.264, H.264H, H.264B, Smart H.265+/ Smart H.264+
Кількість потоків
3 потоки
Підтримка роздільної здатності
2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288)
Частота кадрів (головний потік)
1080р - 25к/с
Частота кадрів (доп. потік)
D1 / VGA / CIF - 25к / с
Частота кадрів (дод2. Потік)
720р - 25к / с
Відео бітрейт
H.264: 3-8192 Kбіт / с; H.265: 3-8192 Kбіт / с
Керування потоком
CBR/VBR
Регулювання посилення (AGC)
Авто / вручну
Придушення шуму (DNR)
3D
Баланс білого
Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
WDR
120 дБ
ROI
4 зони
Flip
0°/90°/180°/270°
Налаштування зображення
Яскравість, контрастність, насиченість
Основні функції обробки
Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони)
Мережеві протоколи
TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 UDP, Bonjour, SNMP
Сумісність
ONVIF(Profile S/Profile G);CGI;P2P;Milestone;Genetec
Кількість одночасних підключень
20 (загальна пропускна здатність: 64М)
Метод зберігання
FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; Dahua Cloud; NAS
Підтримка браузерів
IE: IE8, IE9, IE11 Chrome Firefox
Програмне забезпечення
Smart PSS, DSS, DMSS
Мобільні платформи
iOS, Android
Користувачі / рівні
3 рівня (адмінімтратори / користувачі / гості)
Мережеві інтерфейси
1 RJ-45 (10/100Base-T)
Тригери тривоги
Виявлення руху, IVS правила, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, помилка зберігання
Перетин лінії
підтримує
Вторгнення в область
підтримує
Цільові типи
Підтримує
Живлення
DC 12 В
PoE
802.3af
Потужність споживання
9.4 Вт
Робоча температура
-30°C ~ +60°C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
Ф110х81 мм
Вага
378 г
Матеріал
метал
Кількість в ящику
20 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
310 x 155 x 145 мм
Вага брутто
1.221 кг
Строк гарантії
36 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Flip | 0°/90°/180°/270° |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.5 |
| Баланс білого | Авто/Природний/Поличний ліхтар/Поручний/Роручний |
| Вага | 378 г |
| Відеобітрейт | H.264: 3-8192 Kбіт/с; H.265: 3-8192 Kбіт/с |
| Відеокомпресія | H.265, H.264, H.264H, H.264B, Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | До 60 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 - 15 м |
| Кількість діодів | 4 |
| Кількість одночасних під'єднань | 20 (загальна пропускна здатність: 64М) |
| Кількість потоків | 3 потока |
| Кріплення об'єктива | Ф14 |
| Макс. роздільна здатність | 1920х1080 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; Dahua Cloud; NAS |
| Мін. чутливість | 0.002 лк/F1.5 (колір), 0 лк з ІЧ |
| Мобільні платформи | IOS, Android |
| Потужність споживання | 9.4 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 17 - 61 м |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Виявлення об'єкта | 44 - 153 м |
| Основні функції обробки | Дзеркальне віддзеркалення, приватні маски (4 зони) |
| Особливості | Підтримка MicroSD |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | DC 12 В |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка браузерів | IE: IE8, IE9, IE11 Chrome Firefox |
| Підтримка роздільних здатностей | 2МП (1920x1080), 1.3MП(1280x960), 1МП(1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF(352x288) |
| Користувачі/рівні | 3 рівні (адмінімтратори/користувацьки/ гості) |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | Ф110х81 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Розпізнавання об'єкту | 8 - 30 м |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0° ~ 360°; Нахил: 0° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Авто/вручну |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | Авто/колір/Ч/Б |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100Base-T) |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 UDP, Bonjour, SNMP |
| Швидкість затвора | Авто/вручную, 1/3 - 1/100000с |
| Сумісність | ONVIF(Profile S/Profile G);CGI;P2P;Milestone;Genetec |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | WizSense |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS правила, зміна сцени, вимкнення мережі, конфлікт IP-адрес, помилка зберігання |
| Кути огляду | Г: 108°-28°, В: 57°-16°, Д: 130°-33° |
| Керування підсвіткою | Авто/вручну |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1 / VGA / CIF — 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 720р - 25к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 428 ₴


