4Mп IP з ІЧ; Матриця: 1/3 "Progressive CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 98 ° -31 °); Чутливість: 0.03 лк / F1.7; Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; Функції: WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 50 м; IP67, DC 12В /7.5 Вт, PoE (802.3af), ф91x244 мм, 440г
Матриця
1/3" CMOS
Макс. роздільна здатність
2688x1520
ROM/RAM
128/128 Мб
Мін. чутливість
0.03 лк/F1.7, 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора
Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000с
Режим день/ніч
Авто / вручну
Регулювання по осях
Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 °
Тип підсвічування
ІЧ
Кількість діодів
2
Дальність підсвічування
50м
Тип об'єктива
моторизований
Фокусна відстань
2.8-12 мм
Кріплення об'єктива
Ф14
Апертура
F1.7
Кути огляду
98 ° -31 °
Відстань фокусування
0.8 м
Виявлення об'єкта
66-200 м
Спостереження за об'єктом
26-80 м
Розпізнавання об'єкту
13-40 м
Ідентифікація об'єкта
6.6-20 м
Відео компресія
H.265, H.264, H.264B, MJPEG
Кількість потоків
2
Підтримка роздільної здатності
4МП (2688х1520), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080), 1МП (1280x720), D1 (704x576), CIF (352x288)
Частота кадрів (головний потік)
4МП - 20к / с, 3Мп - 25к / с, 1080р - 25к / с, 720р - 25к / с
Частота кадрів (доп. потік)
D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с
Відео бітрейт
H.264: 32-6144 Kбіт / с; H.265: 12-6144 Kбіт / с
Керування потоком
CBR / VBR
Придушення шуму (DNR)
3D
Баланс білого
авто
BLC
підтримує
HLC
підтримує
WDR
120 дБ
ROI
Підтримує
Налаштування зображення
Яскравість, контрастність, насиченість
Основні функції обробки
Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони)
Ethernet
RJ -45 (10 / 100Base -T)
Мережеві протоколи
HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4 / v6, QoS, UPnP, NTP, RTMP, Multicast, HTTPS, SFTP, 802.1x, ICMP, IGMP
Сумісність
ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; Milestone
Кількість одночасних підключень
20
Метод зберігання
Dahua Cloud; FTP; SFTP; Micro SD карта до 256 Гб; NAS
Підтримка браузерів
IE (versions newer than IE8), Chrome, Firefox, Safari (versions newer than Safari 12)
Програмне забезпечення
Smart PSS, DSS, DMSS
Мобільні платформи
iOS, Android
Живлення
DC 12В
PoE
802.3af
Потужність споживання
7.5 Вт
Робоча температура
-30 ° C - + 55 ° C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
Ф91x244 мм
Вага
440 г
Матеріал
Метал + пластик
Кількість в ящику
20 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
156 x 145 x 308 мм
Вага брутто
0.759 кг
Строк гарантії
12 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Ethernet | RJ -45 (10/100Base -T) |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | Підтримують |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.7 |
| Баланс білого | авто |
| Вага | 440 г |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144 Kбіт/с; H.265: 12-6144 Kбіт/с |
| Відеокомпресія | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Дальність підсвічування | До 50 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6.6-20 м |
| Кількість діодів | 2 |
| Кількість одночасних під'єднань | 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кріплення об'єктива | Ф14 |
| Макс. роздільна здатність | 2688x1520 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; Micro SD карта до 256 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | 0.03 лк/F1.7, 0 лк з ІЧ |
| Мобільні платформи | IOS, Android |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 26-80 м |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Виявлення об'єкта | 66-200 м |
| Основні функції обробки | Дзеркальне віддзеркалення, приватні маски (4 зони) |
| Особливості | Підтримка MicroSD |
| Живлення | DC 12В |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка браузерів | IE (versions newer than IE8), Chrome, Firefox, Safari (versions newer than Safari 12) |
| Підтримка роздільних здатностей | 4 МП (2688х1520), 4 МП (2560х1440), 2 МП (1920x1080), 1 МП(1280x720), D1 (704x576), CIF(352x288) |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Робоча температура | -30°C - +55°C |
| Розміри | Ф91x244 мм |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Розпізнавання об'єкту | 13-40 м |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0° ~ 360°; Нахил: 0° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | Авто/Вручну |
| Мережеві протоколи | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, RTMP, Multicast, HTTPS, SFTP, 802.1x, ICMP, IGMP |
| Швидкість затвора | Авто/вручную, 1/3 - 1/100000с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; Milestone |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | 98°–31° |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 Мп — 20 к/с, 3Мп — 25 к/с, 1080р — 25 к/с, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1 - 25к/c, VGA - 25к/с, CIF - 25к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 235 ₴


