5мп відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк c ІК; Об'єктив: f = 2.4 мм (кут огляду ГхВХД: 110 ° х81 ° х137 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с; Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR); ІК підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 4.3Вт, 82х90x79 мм, 290 г
Матриця
5 Mп CMOS
Макс. роздільна здатність
2560x1944
ROM/RAM
0.01 лк / F1.2 (колір), 0 лк з ІК
Швидкість затвора
1/25 - 1/50 000с
Режим день/ніч
Авто (ICR) / колір / Ч / Б
Регулювання по осях
Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 °
Тип підсвічування
Smart ІК
Дальність підсвічування
30 м
Тип об'єктива
фіксований
Фокусна відстань
2.4 мм
Кути огляду
Г: 110 °; В: 81 °; Д: 137 °
Підтримка роздільної здатності
5МП, 4МП, 1080р
Частота кадрів (головний потік)
TVI: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVBS: PAL / NTSC
Регулювання посилення (AGC)
підтримує
Придушення шуму (DNR)
2Д
Баланс білого
Авто / вручну
BLC
підтримує
HLC
підтримує
DWDR
підтримує
Налаштування зображення
STD / HIGH-SAT
Відео інтерфейси
TVI / AHD / CVI / CVBS
Живлення
DC 12В ± 25%
Потужність споживання
4.3 Вт
Робоча температура
-40 ° C - + 60 ° C
Вологість
<90%
Ступінь захисту
IP67
Розміри
82x90x79 мм
Вага
290 г
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
13 x 405 x 191 мм
Вага брутто
0.231 кг
Строк гарантії
24 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| ROM/RAM | 0.01 лк/F1.2 (колір), 0 лк з ІЧ |
| Баланс білого | Авто/вручну |
| Вага | 290 г |
| Відеоінтерфейси | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Вологість | До 90% |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Макс. роздільна здатність | 2560x1944 |
| Матриця | 5 Mп CMOS |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Налаштування зображення | STD/HIGH-SAT |
| Живлення | DC 12В ±25% |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Підтримка роздільних здатностей | 5МП, 4МП, 1080р |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 82x90x79 мм |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Регулювання за осями | Поворот: 0° ~ 360°; Нахил: 0° ~ 75°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | Авто (ICR)/Квіт/Ч/Б |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ |
| Кути огляду | Г: 110°; В: 81°; Д: 137° |
| Фокусна відстань | 2.4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к/с, 4МП - 25 к/с; AHD: 5МП - 20к/с, 4МП - 25 к/с CVI: 4МП - 25к/с, CVBS: PAL/NTSC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴


