DH-IPC-HFW1230T1 - просунута відеокамера, що має моторизований об'єктив зі зміною фокусування. Підходить як універсальний засіб спостереження, контролю на різних відстанях. При максимальній дальності помітити об'єкти в кадрі можна за 131 метр. Камера відноситься до класу IP, підключаючись через інтерфейс мережі. Є браузерне керування та підтримка сховища до 256 Гб. Продумано безпеку пристрою. Зокрема, функціонал включає блокування облікових записів, шифрування, захищений протокол та оновлення. Корпус також досить міцний. Встановлюється DH-IPC-HFW1230T1 за допомогою настінного кронштейна, що дозволяє регулювати напрямок. Є ІЧ-підсвічування для продовження роботи в умовах меншого освітлення.
Матриця
1 / 2.8 "CMOS
Макс. роздільна здатність
1920x1080
ROM/RAM
16/128 Mб
Мін. чутливість
0.005 лк / F1.5
Швидкість затвора
Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000сАвто / вручну
Режим день/ніч
Авто / вручну
Регулювання по осях
Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 °
Тип підсвічування
ІК
Кількість діодів
2
Дальність підсвічування
50 м
Тип об'єктива
моторизований
Фокусна відстань
2.8-12 мм
Кріплення об'єктива
Ф14
Апертура
F1.5
Кути огляду
101 ° -33 °
Виявлення об'єкта
48-131 м
Спостереження за об'єктом
19-52 м
Розпізнавання об'єкту
10-26 м
Ідентифікація об'єкта
5-13 м
Відео компресія
H.265, H.264, H.264B, Smart H.265 + / H.264 +
Кількість потоків
2
Підтримка роздільної здатності
2МП (1920x1080)
Частота кадрів (головний потік)
1080р - 25к / с
Частота кадрів (доп. потік)
D1 - 25к / c
Відео бітрейт
H.264: 32-6144 Kбит / с; H.265: 12-6400 Kбит / с
Керування потоком
CBR / VBR
Придушення шуму (DNR)
ЗД
Баланс білого
Авто / нейтральний / вулична лампа / зовнішнє освітлення / ручний / кастомний
BLC
підтримує
HLC
підтримує
DWDR
підтримує
ROI
4 зони
Основні функції обробки
Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони)
Ethernet
RJ -45 (10 / 100Base -T)
Мережеві протоколи
IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast
Сумісність
ONVIF (Profile S / Profile T), CGI, P2P, Genetec
Кількість одночасних підключень
6
Метод зберігання
FTP, Micro SD 256 Гб
Підтримка браузерів
IE, Chrome, Firefox
Програмне забезпечення
Smart PSS, DSS, DMSS
Мобільні платформи
iOS, Android
Безпека
Шифрування відео, шифрування конфігурації; дайджест; WSSE; блокування аккаунту; журнали безпеки; генерація і імпорт сертифікації X.509; HTTPS; довірена завантаження; довірена виконання; надійне оновлення
Локальна пам'ять
мікро SD до 256Гб
Живлення
DC 12В / PoE
PoE
802.3af
Потужність споживання
1.4 - 6.5 Вт
Робоча температура
-30 ° C - + 60 ° C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
Ф91x244 мм
Вага
430 г
Кількість в ящику
20 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
310 x 155 x 145 мм
Вага брутто
0.737 кг
Строк гарантії
12 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| Ethernet | RJ -45 (10/100Base -T) |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/128 Mб |
| Апертура | F1.5 |
| Баланс білого | Авто/ нейтральний/вулична лампа/зовнішнє освітлення/ручний/ кастомний |
| Безпека | Шифрування відео, шифрування конфігурації; Дайджест; WSSE; блокування акаунту; журнали безпеки; генерація та імпорт сертифікації X.509; HTTPS; підтверджене завантаження; довірене виконання; надійне оновлення |
| Вага | 430 г |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144 Kбіт/с; H.265: 12-6400 Kбіт/с |
| Відеокомпресія | H.265, H.264, H.264B,Smart H.265+/H.264+ |
| Дальність підсвічування | До 50 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5-13 м |
| Кількість діодів | 2 |
| Кількість одночасних під'єднань | 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кріплення об'єктива | Ф14 |
| Локальна пам'ять | Micro SD до 256Гб |
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD 256 Гб |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.5 |
| Мобільні платформи | IOS, Android |
| Потужність споживання | 1.4 - 6.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 19-52 м |
| Виявлення об'єкта | 48-131 м |
| Основні функції обробки | Дзеркальне віддзеркалення, приватні маски (4 зони) |
| Особливості | Підтримка MicroSD |
| Живлення | DC 12В/PoE |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка роздільних здатностей | 2МП (1920x1080) |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | Ф91x244 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Розпізнавання об'єкту | 10-26 м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0° ~ 360°; Нахил: 0° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | Авто/Вручну |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| Швидкість затвора | Авто/вручную, 1/3 - 1/100000с Авто/вручную |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T), CGI, P2P, Genetec |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | 101°–33° |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1 - 25к/c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 375 ₴


