Варіофокальний об'єктив — це не тільки потенційна можливість охопити велику площу спостереження, але й покращити зображення на відстані, що цікавить. DH-IPC-HDW1230T1 – ефективна камера з такою функцією. Виконуючи моніторинг у 1080p, можна зосередитись на конкретному об'єкті, змінивши фокусування. Це приведе до кращої видимості в області. Такі відеокамери корисні для контролю за відвідувачами у залах або за транспортними засобами. Є два способи зберігання, включаючи SD-карту. Про заповненість накопичувача повідомляє система тривоги, що також реагує на рух, замінюючи собою детектор. Контролюється та нормальне положення фокусу. DH-IPC-HDW1230T1 підключається через Ethernet і легко налаштовується для роботи. Має кілька фільтрів, включаючи інфрачервоне підсвічування.
Матриця
1 / 2.8 "CMOS
Макс. роздільна здатність
1920x1080
ROM/RAM
16/128 Mб
Мін. чутливість
0.005 лк / F1.5
Швидкість затвора
1/3 - 1/100 000 з
Режим день/ніч
Авто / колір / Ч / Б
Регулювання по осях
Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 °
Тип підсвічування
Smart ІК
Керування підсвічуванням
Авто / вручну
Кількість діодів
2
Дальність підсвічування
40 м
Тип об'єктива
варіофокальний
Фокусна відстань
2.8 -12 мм
Апертура
F1.5
Кути огляду
Г: 101 ° -33.5 °, В: 52 ° -19 °, Д: 125 ° -38 °
Виявлення об'єкта
48-131 м
Спостереження за об'єктом
19-52 м
Розпізнавання об'єкту
10-26 м
Ідентифікація об'єкта
5-13 м
Відео компресія
H.265, H.264, H.264B, H.265 +, H.264 +
Кількість потоків
2
Підтримка роздільної здатності
1080p
Частота кадрів (головний потік)
1080p 25к / с
Частота кадрів (доп. потік)
D1 - 25к / c
Відео бітрейт
H.264: 32-6144Kбіт / с; H.265: 12-6400Kбіт / с
Керування потоком
CBR / VBR
Регулювання посилення (AGC)
Авто / вручну
Придушення шуму (DNR)
ЗД
Баланс білого
Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний
BLC
підтримує
HLC
підтримує
DWDR
підтримує
ROI
4 зони
Основні функції обробки
Дзеркальне відображення
Ethernet
RJ -45 (10 / 100Base -T)
Мережеві протоколи
IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast
Сумісність
ONVIF (Profile G), CGI, P2P, Genetec
Кількість одночасних підключень
6
Метод зберігання
FTP; Micro SD карта
Підтримка браузерів
IE, Chrome, Firefox
Програмне забезпечення
Smart PSS, DSS, DMSS
Мобільні платформи
iOS, Android
Тригери тривоги
Немає SD карти, SD карта заповнена, помилка SD карти, відключення мережі, IP конфлікт, неавторизований доступ, детекция руху, зміна сцени, расфокусировка
Живлення
12В DC / PoE
PoE
(802.3af)
Потужність споживання
1.4-6.4 Вт
Робоча температура
-30 ° C ~ + 60 ° C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
Ф122х109 мм
Вага
440 г
Кількість в ящику
20 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
155 x 140 x 160 мм
Вага брутто
0.682 кг
Строк гарантії
12 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| Ethernet | RJ -45 (10/100Base -T) |
| HLC | Підтримують |
| POE | (802.3af) |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/128 Mб |
| Апертура | F1.5 |
| Баланс білого | Авто/Природний/Поличний ліхтар/Поручний/Роручний |
| Вага | 440 г |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144Kбіт/с; H.265: 12-6400Kбіт/с |
| Відеокомпресія | H.265, H.264, H.264B, H.265+, H.264+ |
| Дальність підсвічування | До 40 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5-13 м |
| Кількість діодів | 2 |
| Кількість одночасних під'єднань | 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD карта |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.5 |
| Мобільні платформи | IOS, Android |
| Потужність споживання | 1.4-6.4 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 19-52 м |
| Виявлення об'єкта | 48-131 м |
| Основні функції обробки | Дзеркальне віддзеркалення |
| Особливості | Підтримка MicroSD |
| Живлення | 12В DC/PoE |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка роздільних здатностей | 1080p |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Розміри | Ф122х109 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Розпізнавання об'єкту | 10-26 м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0° ~ 355°; Нахил: 0° ~ 78°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Авто/вручну |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | Авто/колір/Ч/Б |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF(Profile G), CGI, P2P, Genetec |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ |
| Тригери тривоги | Немає SD-карти, SD карта заповнена, помилка SD карти, вимкнення мережі, IP конфлікт, неавторизований доступ, детекція руху, зміна сцени, розфокусування |
| Кути огляду | Г: 101°-33.5°, В: 52°-19°, Д: 125°-38° |
| Керування підсвіткою | Авто/вручну |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1 - 25к/c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 558 ₴


