DS-2CE70DF0T-PF — кольорова камера купольної конструкції від бренду Hikvision, що має високу чутливість, підсвічування і зручну конструкцію з регулюванням кута огляду. Це одна з найдешевших відеокамер фірми, але при цьому вона має хороший функціонал для встановлення спостереження, надійність та відповідну якість. Технологія ColorVu передбачає передачу картинки на монітор у кольорі. Темрява не стане на заваді об'єктиву, завдяки видимому підсвічуванню, що досягає 20 метрів. Вбудоване шумозаглушення покращує зображення. Існують налаштування роздільної здатності та інші регулювання. Камера підтримує більшість форматів та успішно працює в широкому температурному діапазоні. Оптимальний вибір для офісних будівель та інших об'єктів. У тому числі будинків і великих локацій, де потрібна велика кількість відеокамер.
Матриця
2 МП CMOS
Мін. чутливість
0.001 лк (F1.0, AGC вкл), 0 с ІЧ
Швидкість затвора
1/25 - 1/50,000 с
Придушення шуму (DNR)
3D / 2D
Регулювання по осях
поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, обертання: 0° -360°
Фокусна відстань
2.8 мм
Кути огляду
Г: 98°, В: 51°, Д: 115°
Тип підсвічування
видиме світло
Дальність підсвічування
20 м
Макс. роздільна здатність
1920 × 1080
Частота кадрів (головний потік)
1080p - 25 к/с
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Регулювання посилення (AGC)
Підтримує
Баланс білого
авто/ручний
DWDR
Підтримує
Живлення
12В DC
Потужність споживання
2.4 Вт
Робоча температура
-40°C - 60°C
Розміри
Φ 85 × 81 мм
Вага
161 г
Матеріал
пластик
Кількість в ящику
36 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
110 x 110 x 90 мм
Вага брутто
0.264 кг
Строк гарантії
24 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Баланс білого | Авто/ручний |
| Вага | 161 г |
| Дальність підсвічування | До 20 м |
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 2 Мп CMOS |
| Мін. чутливість | 0.001 лк (F1.0, AGC вмик), 0 з ІЧ |
| Потужність споживання | 2.4 Вт |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D / 2D |
| Робоча температура | -40°C - 60°C |
| Розміри | Φ 85 × 81 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, обертання: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
| Технології | ColorVu |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Кути огляду | Г: 98°, В: 51°, Д: 115° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 505 ₴


