2 Мп ColorVu Turbo HD. 0,0005 лк (F1,0, AGC вкл), 0 лк c LED (підсвітка до 40м). f = 3,6 мм (угол обзору 77 °); нахил: 0° - 180°; Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS. 4 зони маски. IP67, -40 ° C - 60 ° C. DC 12В / 4.2Вт, 194 x 78 x 75 мм, 515 г
Матриця
2 MP CMOS
Мін. чутливість
0.0005 лк (F1.0, AGC вкл), 0 лк з LED
Швидкість затвора
1/25 - 1/50,000 с
Повільна витримка затвора
макс. 16х
Придушення шуму (DNR)
3D/2D
WDR
130 дБ
Регулювання по осях
поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, оберт: 0° -360°
Фокусна відстань
3.6 мм
Кути огляду
Г: 77°, В: 42°, Д: 91°
Кріплення об'єктива
M12
Тип підсвічування
LED
Дальність підсвічування
40 м
Макс. роздільна здатність
1920 × 1080
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Регулювання посилення (AGC)
Підтримує
Налаштування зображення
Яскравість, контраст, дзеркало, дефектна корекція пікселів, різкість, антисмуговість, розумне освітлення
Основні функції обробки
4 зони маскування
Живлення
12В DC ± 25%
Потужність споживання
4.2 Вт
Робоча температура
-40°C - 60°C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
194 x 78 x 75 мм
Вага
515 г
Матеріал
метал
Кількість в ящику
16 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
110 x 120 x 220 мм
Вага брутто
0.704 кг
Строк гарантії
24 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| WDR | 130 дБ |
| Вага | 515 г |
| Дальність підсвічування | До 40 м |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Повільна витримка затвора | макс. 16х |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк (F1.0, AGC вмик), 0 лк з LED |
| Потужність споживання | 4.2 Вт |
| Налаштування зображення | Яскравість, Контрастність, Дзеркало, корекція дефектних пікселів, Різкість, усунення смуг, Розумне світло |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12В DC ± 25% |
| Придушення шуму (DNR) | 3D/2D |
| Робоча температура | -40°C - 60°C |
| Розміри | 194 x 78 x 75 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, обертання: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | ColorVu |
| Тип підсвічування | LED |
| Кути огляду | Г: 77°, В: 42°, Д: 91° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴


