DS-2CE70DF3T-PF — гарний вибір як камера для монтажу систем відеоспостереження в приміщенні. Це якісна техніка Hikvision з кольоровим зображенням та додатковим підсвічуванням. Відеокамера має купольний корпус у білому кольорі, з чорним об'єктивом, який гарно обрамлює золотий обідок. Широкий екран дозволяє з комфортом переглядати трансляцію в Full HD. Лінза чутлива навіть до слабкого освітлення. Але якщо спостерігається його нестача, це компенсується видимим LED-підсвічуванням. Навіть уночі, DS-2CE70DF3T-PF охоплює 20-метрову зону свого контролю. Камера має докладне налаштування і легко підключається до зовнішніх пристроїв, включаючи реєстратори. Підтримуються усі ходові відеостандарти.
Матриця
2 MP CMOS
Мін. чутливість
0.0005 лк (F1.0, AGC вкл), 0 лк з LED
Повільна витримка затвора
макс. 16х
Придушення шуму (DNR)
3D/2D
WDR
130 дБ
Регулювання по осях
поворот: 0° - 360°, нахил: 0°-75°, оберт: 0° -360°
Фокусна відстань
3.6 мм
Кути огляду
Г: 77°, В: 42°, Д: 91°
Кріплення об'єктива
M12
Тип підсвічування
LED
Дальність підсвічування
20 м
Макс. роздільна здатність
1920 × 1080
Частота кадрів (головний потік)
1080p 25 к/с
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Регулювання посилення (AGC)
Підтримує
ROI
4 зони
Налаштування зображення
Яскравість, контраст, дзеркало, дефектна корекція пікселів, різкість, антисмуговість, розумне освітлення
Основні функції обробки
4 зони маскування
Живлення
12 В DC ± 25%
Потужність споживання
3 Вт
Робоча температура
-40 °C - 60 °C
Ступінь захисту
для монтажу в приміщенні
Розміри
Ф85 х 82 мм
Вага
163 г
Матеріал
пластик
Кількість в ящику
36 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
110 x 110 x 90 мм
Вага брутто
0.264 кг
Строк гарантії
24 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Вага | 163 г |
| Дальність підсвічування | До 20 м |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Повільна витримка затвора | макс. 16х |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк (F1.0, AGC вмик), 0 лк з LED |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Налаштування зображення | Яскравість, Контрастність, Дзеркало, корекція дефектних пікселів, Різкість, усунення смуг, Розумне світло |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12 В DC ± 25% |
| Придушення шуму (DNR) | 3D/2D |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розміри | Ф85 х 82 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0°-75°, обертання: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Ступінь захисту | Для монтажу в приміщенні |
| Тип підсвічування | LED |
| Кути огляду | Г: 77°, В: 42°, Д: 91° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴


