2 Мп IP; Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Стиснення: H.264 / MJPEG; об'єктив f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); Чутливість: 0.01 лк (F2.0, AGC вкл), Ч / Б 0 лк з ІЧ; Запис : 1080р - 25 к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), BLC, 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 30 метрів; IP67, DC 12В / 5Вт, POE (802.3af), Ø 110 × 82.4 мм
Матриця
1/2.7" CMOS
Мін. чутливість
колір: 0.01 лк(F2.0, AGC вкл), Ч/Б: 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора
1/3 - 1/100, 000 с
Повільна витримка затвора
Підтримує
Придушення шуму (DNR)
3D
DWDR
Підтримує
Регулювання по осях
поворот: 0° - 355°, нахил: 0°, оберт: 0° -75°
Фокусна відстань
2.8 мм
Апертура
F2.0
Кути огляду
Г: 112°, В: 60°, Д: 132°
Кріплення об'єктива
M12
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
30 м
Відео компресія
H.264/MJPEG
Відео бітрейт
32 кбіт/с - 8 мбіт/с
Макс. роздільна здатність
1920 × 1080
Кількість потоків
2
Частота кадрів (головний потік)
1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с
Частота кадрів (доп. потік)
640 × 480, 640 × 360 25 к/с
BLC
Підтримує
Метод зберігання
FTP
Мережеві протоколи
TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour, IPv4, UDP, SSL/TLS
Програмне забезпечення
iVMS-4200, Hik-Connect
Кількість одночасних підключень
6
Користувачі / рівні
32/3
Сумісність
ONVIF, ISAPI
Підтримка браузерів
IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+
Мережеві інтерфейси
1 RJ45 10 M/100 M
ROI
1 зона для каждого потока
Живлення
12В DC, 0.4 A
PoE
802.3af, 36 В to 57 В
Потужність споживання
5 Вт
Робоча температура
-30 °C - 60 °C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
Ø 110 × 83 мм
Вага
410 г
Матеріал
метал+пластик
Кількість в ящику
24 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
135 x 110 x 135 мм
Вага брутто
0.572 кг
Строк гарантії
12 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| POE | 802.3af, 36 В to 57 В |
| ROI | 1 зона для кожного потоку |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 410 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с — 8 Мбіт/с |
| Відеокомпресія | H.264/MJPEG |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Кількість одночасних під'єднань | 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Повільна витримка затвора | Підтримують |
| Метод зберігання | FTP |
| Мін. чутливість | колір: 0.01 лк (F2.0, AGC вмик), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Живлення | 12В DC, 0.4 A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Користувачі/рівні | 32/3 |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Розміри | Ø 110 × 83 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 355°, нахил: 0°, обертання: 0° -75° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour, IPv4, UDP, SSL/TLS |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 с |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 112°, В: 60°, Д: 132° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 032 ₴


