DH-HAC-HDW1231TLMQP — поширений вибір як основні пристрої спостереження. Ці камери Dahua ведуть активний моніторинг у багатьох торгових мережах, офісних центрах і приватних будинках. Якісний об'єктив із підтримкою 1080p, доповнюється вбудованим мікрофоном, що передає аудіо. За помітний перегляд того, що відбувається у разі вимкненого освітлення, відповідає потужна ІЧ-підсвітка. Купольний корпус розташовується в найзручнішій точці стелі, або на кронштейні. Не створює навантаження завдяки маленькій вазі, але має кілька поворотних частин, що за потребою змінюють положення, що впливає на кут огляду. Відеоспостереження не обходиться без шумів, але DH-HAC-HDW1231TLMQP пригнічує їх 3D-фільтром. Є маскування з можливістю вибору з 8 зон.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| WDR | 130 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 280 г |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кількість діодів | 1 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/2.8" 2Мп CMOS |
| Мін. чутливість | 0,002 люкс/F1,6, 30 IRE, 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 18 м |
| Виявлення об'єкта | 44 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Співвідношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Живлення | 12В ±30% DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка роздільних здатностей | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | Φ110 × 88 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 9 м |
| Відстань фокусування | 0.7 м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0 ° 0- 360°, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г:107°, В: 56°, Д: 127° |
| Керування підсвіткою | Авто/Ручний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴


