2Мп Starlight HDCVI; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 107˚); 0.002 лк / F1.6, 30 IRE, 0 лк з ІЧ; Запис: 1080p - 25к / с; Функції: день / ніч ( ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, WDR 130 дБ; ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, -40 ° C - + 60 ° C; DC 12В / 3Вт, ф70x167 мм, 330г
Матриця
1/2.8" CMOS
Мін. чутливість
0.002 лк/F1.6, 30IRE, 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора
1/25 –1/100,000 с
Придушення шуму (DNR)
3D
WDR
130 дБ
Регулювання по осях
поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360°
Фокусна відстань
2.8 мм
Відстань фокусування
0.7 м
Апертура
F1.6
Кути огляду
Г:107°, В: 56°, Д: 127°
Кріплення об'єктива
M12
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
30 м
Керування підсвічуванням
авто/ручний
Кількість діодів
2
Макс. роздільна здатність
1920 × 1080
Частота кадрів (головний потік)
1080p 25 к/с
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Відношення сигнал / шум
65 дБ
Виявлення об'єкта
44 м
Спостереження за об'єктом
18 м
Розпізнавання об'єкту
9 м
Ідентифікація об'єкта
4 м
Основні функції обробки
8 зон маскування
Живлення
12В ±30% DC
Потужність споживання
3 Вт
Робоча температура
–40°C - +60°C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
Ф70х167 мм
Вага
330 г
Матеріал
метал
Кількість в ящику
30 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
185 x 90 x 80 мм
Вага брутто
0.462 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| WDR | 130 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 330 г |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кількість діодів | 2 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.002 лк/F1.6, 30IRE, 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 18 м |
| Виявлення об'єкта | 44 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Співвідношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Живлення | 12В ±30% DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розміри | Ф70х167 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Розпізнавання об'єкту | 9 м |
| Відстань фокусування | 0.7 м |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, обертання: 0° -360° |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | Starlight |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г:107°, В: 56°, Д: 127° |
| Керування підсвіткою | Авто/Ручний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 107 ₴


