Hikvision DS-2CD1321-I(F) — високоякісна IP-камера з роздільною здатністю 2 мегапікселі для забезпечення надійного відеоспостереження. Підійде для спостереження за будинком та присадибною територією, магазином, складом, може бути встановлена у громадських місцях та паркувальних зонах.
Рівень захисту Hikvision DS-2CD1321-I(F)
Камера має високий клас захисту IP67, що робить її стійкою та придатною для використання в різних умовах навколишнього середовища. Її повна пилонепроникність гарантує безперебійну роботу в умовах, де повітря може бути насичене дрібними частинками. Також вона стійка до впливу води, що робить камеру надійною в умовах дощу, вологості або навіть при можливому зануренні у воду на короткий час. Підходить для експлуатації в різних кліматичних умовах, від -30 ° C до 60 ° C, забезпечуючи стабільну роботу навіть у найсуворіших умовах.
Основні можливості Hikvision DS-2CD1321-I(F)
Одна з переваг цієї камери — високоякісне зображення з роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів, що забезпечується 1/2,7-дюймовою CMOS-матрицею. Із застосуванням ефективної технології стиснення H.264 вона здатна передавати відео з різними частотами кадрів, залежно від поточних умов освітленості. Унікальною особливістю DS-2CD1321-I(F) є технологія DWDR (Digital Wide Dynamic Range), що дозволяє отримати чітке зображення при яскравому освітленні.
Передовий ІЧ-діапазон до 30 метрів та функція розумного додаткового світла забезпечують якісне відеоспостереження навіть за умов низького освітлення. Камера обладнана фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2,8 мм, що дозволяє охопити широку область, роблячи її придатною для різних відеоспостережних завдань.
Управління камерою здійснюється через відкритий мережевий відеоінтерфейс та підтримує одночасний перегляд у реальному часі до 6 каналів. Додаткові функції, такі як виявлення руху, сигналізація саботажу відео та виключення, роблять цю IP-камеру надійним та багатофункціональним інструментом для відеоспостереження. Разом з тим, користувачі можуть легко налаштовувати зображення, регулюючи насиченість, яскравість, контрастність та інші параметри через програмне забезпечення клієнта або веб-браузер.
Мережеві протоколи TCP/IP, HTTP, HTTPS, FTP забезпечують широкі можливості підключення та використання різних мережевих сценаріїв.
Комплектація Hikvision DS-2CD1321-I(F) (2.8 мм)
Камера Hikvision DS-2CD1321-I(F) (2.8 мм)
Елементи кріплення
Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 320 г |
| Вага в пакованні, кг | 0,54 |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с — 8 Мбіт/с |
| Відеокомпресія | H.264 |
| Висота в пакованні, см | 15 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні, см | 14 |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Кількість одночасних під'єднань | 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Повільна витримка затвора | Підтримують |
| Метод зберігання | FTP |
| Мін. чутливість | колір: 0.01 лк (F2.0, AGC вмик), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Користувачі/рівні | 32/3 |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Розміри | Ø 110 × 85.3 мм |
| Роздільна здатність відео | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Регулювання за осями | Поворот: 0 ° 0- 360°, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour, IPv4, UDP, SSL/TLS |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 с |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип камер | IP-камера |
| Тип підключення | Провідне |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | виявлення руху, сигналізація саботажу відео, унеможливлення |
| Кути огляду | Г: 112°, В: 60°, Д: 132° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Ширина в пакованні, см | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 714 ₴


