DS-2CD2T86G2-4I — розумна відеокамера з технологією AcuSense, яка виявляє тригери, 4K-об'єктив, можливість перегляду через інтернет та інші переваги, характерні для кращих моделей Hikvision. Циліндрична камера оснащена дашком та кронштейном. Встановлюється на стіні. Матриця відрізняється якістю одержуваного зображення за будь-якого рівня світла. Є WDR та режим ІЧ-підсвічування, що функціонує як нічне бачення. Картинка у форматі 2160p обробляється у кілька етапів. Зокрема, оптимізується вага відео. Для зберігання інтегрується 256Гб зовнішньої пам'яті. DS-2CD2T86G2-4I може виявляти обличчя, що знаходяться в кадрі, повідомляти про вторгнення, стежити за лініями та областями, що охороняються, фільтрувати цільові типи об'єктів.
Матриця
1/1.8" CMOS
Мін. чутливість
Колір: 0,003 люкс (F1.6 , AGC вкл), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ
Швидкість затвора
1/3 – 1/100000 c
Повільна витримка затвора
Підтримує
Режим день/ніч
ІЧ-фільтр
WDR
120 дБ
Регулювання по осях
поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360°
Фокусна відстань
4 мм
Апертура
F1.6
Кути огляду
Г: 87°, В: 47°, Д: 102
Кріплення об'єктива
M12
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
80 м
Відео компресія
H.265/H.264/H.264+/H.265+
Відео бітрейт
32 Кбіт/с - 16 Мбіт/с
Макс. роздільна здатність
3840 × 2160
Кількість потоків
3
Частота кадрів (головний потік)
3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с
Частота кадрів (доп. потік)
640 × 480, 640 × 360 25 к/с
Частота кадрів (дод2. Потік)
1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 10 к/с
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Метод зберігання
microSD до 256 Гб, ANR і NAS (NFS,SMB/CIFS)
Програмне забезпечення
iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
Кількість одночасних підключень
6
Користувачі / рівні
32/3
Сумісність
ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK
Підтримка браузерів
IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+
Мережеві інтерфейси
1 RJ45 10 M/100 M
Виявлення об'єкта
100 м
Спостереження за об'єктом
40 м
Розпізнавання об'єкту
20 м
Ідентифікація об'єкта
10 м
ROI
1 зона для головного та дод. потоку
Перетин лінії
Підтримує
Вторгнення в область
Підтримує
Вхід і вихід з регіону
Підтримує
Виявлення облич
Підтримує
Цільові типи
Підтримує
Живлення
12В DC, 0.88 A
PoE
802.3af
Потужність споживання
12 Вт
Робоча температура
-30 °C - 60 °C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
Ø 105 × 290 мм
Вага
1.3 кг
Матеріал
метал
Кількість в ящику
9 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
390 x 160 x 160 мм
Вага брутто
1.65 кг
Строк гарантії
24 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 1.3 кг |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с — 16 Мбіт/с |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Дальність підсвічування | До 80 м |
| Ідентифікація об'єкта | 10 м |
| Кількість одночасних під'єднань | 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Макс. роздільна здатність | 3840 × 2160 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Повільна витримка затвора | Підтримують |
| Метод зберігання | microSD до 256 Гб, ANR і NAS (NFS,SMB/CIFS) |
| Мін. чутливість | Колір: 0,003 люкс (F1.6, AGC вмик.), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 40 м |
| Виявлення облич | Підтримується |
| Виявлення об'єкта | 100 м |
| Особливості | Підтримка MicroSD |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC, 0.88 A |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Користувачі/рівні | 32/3 |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Розміри | Ø 105 × 290 мм |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Розпізнавання об'єкту | 20 м |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, обертання: 0° -360° |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | ІЧ-фільтр |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100000 c |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | AcuSense |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 87°, В: 47°, Д: 102 |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 10 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 180 ₴


