При виборі сучасних камер спостереження найбільше уваги приділяється якості зйомки. Забезпечити найкраще зображення здатне DS-2CE76U1T-ITMF. Тут є вдосконалене нічне підсвічування та передача в 4K. Ширококутний об'єктив знімає за стабільних кадрів на 8 мегапікселів. При цьому роздільна здатність на моніторі спостереження досягає 3840x2160, що дозволяє комфортно спостерігати за тим, що відбувається. Зйомка у темряві супроводжується активацією інфрачервоного допоміжного фільтра з технологією EXIR. На відміну від класичного ІЧ-покращення, тут виходить набагато чіткіша і світліша картинка на весь екран. Без затемнених країв. Також у DS-2CE76U1T-ITMF вбудовано регулювання посилення та придушення яскравих променів. Підключається відеокамера через аналоговий вихід.
Матриця
8 Мп CMOS
Мін. чутливість
колір: 0.01 лк(F2.0, AGC вкл), Ч/Б: 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора
1/12.5 - 1/50, 000 с
Регулювання по осях
поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, оберт: 0° -360°
Фокусна відстань
2.8 мм
Кути огляду
Г:102.2°
Кріплення об'єктива
M16
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
30 м
Макс. роздільна здатність
3840 × 2160
Частота кадрів (головний потік)
8МП - 12.5к/с, 4МП / 2МП : 25к/с, AHD/CVI: 8МП - 12к/с
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Регулювання посилення (AGC)
Підтримує
DWDR
105 дБ
Потужність споживання
5.3 Вт
Робоча температура
-40°C - +60°C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
90 × 80 мм
Вага
310 г
Матеріал
метал
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
80 x 80 x 90 мм
Вага брутто
0.341 кг
Строк гарантії
24 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Вага | 310 г |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Макс. роздільна здатність | 3840 × 2160 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 8 Мп CMOS |
| Мін. чутливість | колір: 0.01 лк (F2.0, AGC вмик), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 90 × 80 мм |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Регулювання за осями | Поворот: 0 ° 0- 360°, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50, 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г:102.2° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 8МП — 12.5к/с, 4МП/2МП: 25к/с, AHD/CVI: 8МП - 12к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 967 ₴


