DH-HAC-HFW1500DP - повнорозмірна Starlight-відеокамера від Dahua. Відрізняється високоякісним зображенням та можливістю знімати в об'ємних приміщеннях та на вуличних майданчиках. Об'єктив має 5 мегапікселів. Картинка передається на монітор у широкій роздільній здатності та з помітною чіткістю. Чутливість матриці до світла робить використання можливим навіть у темних місцях. Але якщо освітлення занадто мало - активується інфрачервоний датчик. Підсвічування охоплює область цілих 80 метрів. З такої ж відстані можна знайти об'єкти в кадрі. При бажанні можна накласти приватний фільтр на одну з 8 зон маскування, щоб прибрати з поля зору певні області. Підключення здійснюється за HDCVI. Корпус камери із міцного металу має захисний дашок та розташований на фірмовому настінному кронштейні.
Матриця
1/2.7" CMOS
Мін. чутливість
0.005 лк/F1.6, 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора
1/25 – 1/100 000 с
Регулювання по осях
Поворот: 0- 360 °, нахил: 0 ° - 87 °, обертання: 0 ° - 360 °
Фокусна відстань
3.6 мм
Відстань фокусування
1.6 м
Апертура
F1.6
Кути огляду
Г: 92°, В: 48°, Д: 109°
Кріплення об'єктива
M12
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
80 м
Кількість діодів
2
Макс. роздільна здатність
2880 × 1620
Частота кадрів (головний потік)
5МП; 4МП; 1080P 25 к/с
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Виявлення об'єкта
80 м
Спостереження за об'єктом
32 м
Розпізнавання об'єкту
16 м
Ідентифікація об'єкта
8 м
DWDR
Підтримує
Основні функції обробки
8 зон маскування
Живлення
12 В DC
Потужність споживання
5 Вт
Робоча температура
-40°C - +60°C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
242 × 91 × 91 мм
Вага
590 г
Матеріал
метал
Кількість в ящику
10 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
299 x 120 x 110 мм
Вага брутто
0.935 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 590 г |
| Дальність підсвічування | До 80 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Кількість діодів | 2 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Макс. роздільна здатність | 2880 × 1620 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6, 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 32 м |
| Виявлення об'єкта | 80 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 242 × 91 × 91 мм |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Розпізнавання об'єкту | 16 м |
| Відстань фокусування | 1.6 м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0-360°, нахил: 0 ° - 87°, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | Starlight |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 92°, В: 48°, Д: 109° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП; 4МП; 1080P 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 666 ₴


