DH-HAC-HFW1500RP – ширококутна настінна камера, що має сучасний інтерфейс для підключення, інфрачервоний фільтр та моторизований об'єктив, здатний змінювати фокусну відстань. Відеокамера ідеально підходить для детального спостереження, у місцях взаємодії з клієнтами, або на точках пропуску, де необхідна уважна оцінка того, що відбувається. Фокусування має діапазон між 2,7 та 12 міліметрами. Інфрачервоне підсвічування, вбудоване в HFW1500RP-Z-IRE6, активується при нестачі освітлення та посилює видимість на відстані до 60 метрів. Зйомка проводиться в роздільній здатності до 2880x1620. Корпус має металеве покриття, яке захищає техніку від зовнішніх факторів, включаючи температурний вплив.
Матриця
1/2.7" CMOS
Мін. чутливість
0.005 лк/F1.6, 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора
1/25 – 1/100 000 с
Придушення шуму (DNR)
2D
Регулювання по осях
поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360°
Фокусна відстань
2.7 - 12 мм
Відстань фокусування
0.5 м
Апертура
F1.6
Кути огляду
Г: 107°-34°; В: 55°-19°; Д: 130°-39°
Кріплення об'єктива
φ14
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
60 м
Кількість діодів
4
Макс. роздільна здатність
2880 × 1620
Частота кадрів (головний потік)
5MП, 4МП, 1080р 25 к/с
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Виявлення об'єкта
69 м
Спостереження за об'єктом
27 м
Розпізнавання об'єкту
13 м
Ідентифікація об'єкта
6 м
DWDR
Підтримує
Основні функції обробки
8 зон маскування
Живлення
12 В DC
Потужність споживання
10 Вт
Робоча температура
-30 °C - +60 °C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
210 × 91 × 91 мм
Вага
550 г
Матеріал
метал
Кількість в ящику
20 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
240 x 115 x 110 мм
Вага брутто
0.825 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 550 г |
| Дальність підсвічування | До 60 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Кількість діодів | 4 |
| Кріплення об'єктива | Φ14 |
| Макс. роздільна здатність | 2880 × 1620 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6, 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 27 м |
| Виявлення об'єкта | 69 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 210 × 91 × 91 мм |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Розпізнавання об'єкту | 13 м |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° -360° |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 107°-34°; В: 55°-19°; Д: 130°-39° |
| Фокусна відстань | 2.7 - 12 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 827 ₴


