DS-2CE16D0T-IRF — ходова камера бренда Hikvision, здатна транслювати зображення практично в будь-яких умовах експлуатації. Має належний рівень захисту. Об'єктив у 2.8 мм із високою чутливістю вловлює світло та передає чітку картинку, оброблену 2D-заглушенням шуму. Навколо розташовані інфрачервоні датчики, які активуються в темряві та перемикають відеокамеру в нічний режим. Компактний обтічний корпус виготовлений із металу. Базується на регульованому та надійному кронштейні. DS-2CE16D0T-IRF призначена зокрема для вуличної роботи. Підтримка всіх використовуваних форматів свідчить про повну сумісність зі стороннім обладнанням, включно з відповідними комутаторами та реєстраторами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Вага | 260 г |
| Дальність підсвічування | До 25 м |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 2 Мп |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс (F1.2, AGC вмик), 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розміри | Φ 70 × 138 мм |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° -360° |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/50,000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 101°, В: 60°, Д: 122° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴


