Варіофокальні камери Hikvision мають функціонал, якого немає в більшості звичайних моделей. А саме – можливістю фокусування. DS-2CE19H0T-AIT3ZF – яскравий приклад. Це відеокамера з якістю Turbo HD, здатна змінювати фокусну відстань у значних межах, що дуже корисно на вуличних пунктах пропуску, у закладах із відвідувачами, та не тільки. Завдяки цій особливості, на моніторі можна детально розглянути те, що відбувається до дрібниць. Загострити увагу на обличчях людей, номерних знаках, предметах у руках, включаючи купюри. Це підвищує безпеку та розширює можливості стеження. Також у DS-2CE19H0T-AIT3ZF вбудована ІЧ-підсвічування, що забезпечує видимість на 40 метрів у темряві, тому експлуатація можлива цілодобова.
Матриця
5 МП CMOS
Мін. чутливість
0.01 лк/F1.2, 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора
1/25 - 1/50,000 с
Придушення шуму (DNR)
2D
Регулювання по осях
поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360°
Фокусна відстань
2.7 - 13.5 мм
Кути огляду
Г: 95 - 26°, В: 72 - 20°, Д: 126 - 33°
Кріплення об'єктива
Φ14
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
40 м
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Регулювання посилення (AGC)
Підтримує
DWDR
Підтримує
Живлення
12 В DC, 24 В АС
Потужність споживання
9 Вт
Робоча температура
-40°C - 60°C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
255x92x85 мм
Вага
682 г
Матеріал
метал+пластик
Кількість в ящику
12 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
120 x 130 x 280 мм
Вага брутто
0.946 кг
Строк гарантії
24 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Вага | 682 г |
| Дальність підсвічування | До 40 м |
| Кріплення об'єктива | Φ14 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 5 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2, 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Живлення | 12 В DC, 24 В АС |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -40°C - 60°C |
| Розміри | 255x92x85 мм |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 95 - 26°, В: 72 - 20°, Д: 126 - 33° |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 440 ₴


