5 Мп Turbo HD; формати: TVI/AHD/CVI/CVBS; Чутливість: 0.01 лк/F1.2(день), 0 лк з ІЧ; об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 85 °); Частота кадрів: TVI: 5МП – 20к/с, 4МП/2МП: 25к/с; Опції: BLC, AGC, HLC, WDR, 2D DNR; ІЧ підсвічування 30 метрів, IP67, -40 °C - 60 °C, DC 12В/4.3Вт, 139х61x58 мм, 258 г
Матриця
5 MP CMOS
Мін. чутливість
0.01 лк/F1.2(день), 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора
1/25 - 1/50 000 с
Придушення шуму (DNR)
2D
Регулювання по осях
поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90°, оберт: 0 ° - 360°
Фокусна відстань
2.8 мм
Кути огляду
Г: 85°, В: 63°, Д:110°
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
30 м
Частота кадрів (головний потік)
5 МП 20 к/с, 4 МП 25 к/с, 1080p 25 к/с
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Регулювання посилення (AGC)
Підтримує
Живлення
12 В DC
Потужність споживання
4.3 Вт
Робоча температура
-40 °C - +60 °C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
139х61x58 мм
Вага
258 г
Матеріал
метал
Кількість в ящику
45 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
165 x 75 x 75 мм
Вага брутто
0.352 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Вага | 258 г |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(день), 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Розміри | 139х61x58 мм |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 85°, В: 63°, Д:110° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП 20 к/с, 4 МП 25 к/с, 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 419 ₴


