Завдяки вбудованому 2-мегапіксельному датчику зображення CMOS PIR-камера робить знімки високої чіткості у разі виявлення вторгнень, передаючи їх на центр сигналізації, де вони потім вирушають в мобільний застосунок або центр сигналізації (CMS-ARC) для візуальної перевірки тривоги. Камера використовує 2.4G. Технологія передавання RF-HD для поліпшення роздільної здатності зображення і швидкість, з якою вони передаються. Тижний хмарний кеш для відео та зображень. Контроль температури.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 202 г |
| Висота встановлення | 2.2 м |
| Імунітет до тварин | 18 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Метод роботи | PIR |
| Живлення | CR123A*3 65 μA |
| Покриття | 12 м 88° (Г);68° (В) |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 127.6 × 71 × 53.2 мм |
| Відстань передавання | до 1600 м |
| Швидкість детекції | 0.3 м/с–3 м/с |
| Термін роботи батареї | 4 роки (спрацьовування до двох разів на тиждень) |
| Цифрова температурна компенсація | Підтримують |
| Частотна характеристика | 868.0 МГц – 868.6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴


