Бездротовий вапна дверей — це вапна, що складається з датчика та магніту, який може викликати тривогу, коли двері, що охороняються, відчиняються. Може зображати відкритий і закритий стан дверей і вікон у застосунку DMSS у режимі реального часу. Забезпечує своєчасне повідомлення про тривогу подій під час взяття під охорону, діючи як механізм моніторингу. Выявление мощности сигнала. Сигналізація про низький заряд батареї. Вимірювання температури
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 70 г |
| Матеріал | Пластик |
| Метод роботи | Геркон |
| Живлення | CR123A 125 мВт |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 100.2 × 20.8 × 20.3 мм |
| Відстань передавання | до 1200 м |
| Термін роботи батареї | 5 років |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


