DS-PM1-I16O2 — сучасний передавач, призначений для вдосконалення системи безпеки в будинках, офісах і на об'єктах з автоматизованою охороною, без потреби заміни наявного обладнання. Передбачає під'єднання дротових датчиків, які не підтримують дистанційного передавання. Дає змогу інтегрувати їх в ефективну сигналізацію AXPRO, яка використовує нову техніку Hikvision. Можливо з'єднання з продукцією інших виробників. Multi IO трансмітер зробить можливим надсилання сигналу на 1100 метрів, перевівши його на єдину частоту 868МГц. DS-PM-I16O2 підтримує стандарти NO-NC. Має 16 входів. Зокрема, працює з сповіщувачами руху, сканерами та пожежниками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 975 г |
| Вихід живлення | 2 (12 В, 1A) |
| Виходи тривоги | 2 |
| Живлення | 100-240 В AC,30 Вт |
| Під'єднання | 1k 2.2k 4.7k 8.2k NO/NC |
| Розміри | 261 × 199 × 86.4 мм |
| Відстань передавання | 1100 м |
| Тип живлення | Сумісність з 12 В 7 А•год |
| Тривожні входи | 16 |
| Частотна характеристика | 868 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903 ₴


