DS-KV6113-WPE1 — накладна панель виклику з підвищеним рівнем безпеки та підтримкою Wi-Fi. Розроблена брендом Hikvision. Є надійним захистом для дверей і воріт у будинках, офісних будівлях, закритих кімнатах та інших об'єктах, що охороняються. Являє собою просунутий домофон із камерою, зчитувачем, голосовим зв'язком і надійним блоком від зламу та зовнішніх впливів. Інтегрується із замком і охоронним пультом керування. Є фізична кнопка для сповіщення. Можна отримати віддалений доступ і подивитися, хто прийшов. У камері ІЧ-датчик для нічного перегляду. Двостороннє передавання звуку та дистанційне відкривання зроблять роботу на пункті контролю зручнішою. Новоанглійський зчитувач сумісний із картами типу Mifare. Працівники, які мають такий ключ, зможуть розблокувати панель без виклику охорони.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 10/100 Мбіт/с |
| POE | Підтримують |
| RS485 | 1 |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Підтримують |
| Аудіовхід | Вбудований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Аудіокомпресія | G.711 U |
| Камера | 2 Мп |
| Метод роботи | Механічна кнопка |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Операційна система | Linux |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | -40° C - +55° |
| Розміри | 138×65×27 мм |
| Роздільна здатність | 1920 × 1080p, 720p |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, RTSP |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Зчитувач карток | Mifare |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тривожні входи | 4 |
| Кути огляду | Г: 131°, В: 78° |
| Керування замком | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 716 ₴


