DS-2CE76D3T-ITMF — продуктивна камера, що поєднує в собі безліч корисних функцій за невелику ціну. Один із продуктів Hikvision, що саме собою говорить про високу якість пристрою. Забезпечує постійну трансляцію широкоформатного зображення на відеореєстратор. Під'єднується за допомогою кабелю. Відеокамера має зручну купольну конструкцію. Виконана з металу. Використовуються в офісах, комерційних приміщеннях, на об'єктах, що охороняються, і у дворах. Камера працює в будь-яких умовах, включно з сильним морозом. У темряві продовжує знімати, ввімкнувши ІЧ-фільтр на 30 метрів. DS-2CE76D3T-ITMF — оптимальний вибір для організації спостереження здебільшого. Має просте настроювання і все необхідне, щоб забезпечити захист території та контроль за діями людей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| WDR | 120 дБ |
| Вага | 240 г |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 2 Мп CMOS |
| Мін. чутливість | 0,005 люкс(F1.2, AGC ON), 0 люкс с ИК |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розміри | 89.47 × 68.2 мм |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, обертання: 0° - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50, 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 106° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 505 ₴


