Цей мережевий відеореєстратор зі штучним інтелектом є високорентабельним продуктом, надаючи функції, як-от локальний перегляд у реальному часі, багатоекранний дисплей, зберігання в режимі реального часу на локальному жорсткому диску, швидке керування мишею та дистанційне керування. Розпізнавання обличчя призначене для виявлення будь-якого людського обличчя на відео. Автоматична фільтрація помилкових тривог, спричинених тваринами, шелестом листя, яскравим світлом тощо. З інтелектуальним алгоритмом, технологією Dahua Smart Motion Detection реєстратор може класифікувати цілі, що запускають виявлення руху, і фільтрувати сигнали виявлення руху, викликані неактуальними цілями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 × RJ-45, 10/100/1,000 Мбіт/с |
| IP камери | 16 |
| USB | 2х USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 450 г |
| Відеокомпресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 72 - 144 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Мультиекранний режим | 1, 4, 8, 9, 16 |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Підтримка роздільних здатностей | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 205× 207 × 48 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (5 з камерою) |
| Розпізнавання облич (пошук) | До 10 баз даних облич із 5000 зображень |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 12 Мп, 1 канал 8 МП, 3 канали 4 МП, 6 каналів 1080р 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 923 ₴


