DHI-NVR2108-I2 — висококласний відеореєстратор, обладнаний штучним інтелектом для поліпшеного контролю за зоною спостереження. Здійснює ідентифікацію облич і ретельно сканує тригери, реагуючи лише на реальну загрозу. Цей реєстратор підтримує під'єднання до 8 IP-камер. Водночас кілька каналів настроюється на розпізнавання й захист периметра. У систему завантажується база даних, загалом до 50000 осіб, які встановлюються за відео. Є також інтерфейси аудіо та захист від помилкових тривог. Наприклад, пристрій не стане сповіщати про шум листя або пробіжну кішку, але безпомилково дасть знати про про проникне в будівлю людині. У DHI-NVR2108-I2 доступний швидкий пошук і надійне зберігання матеріалів на диску об'ємом до 10 ТБ. Також є інтерфейси USB. Максимальна роздільна здатність становить 12 мегапікселів. Програма може працювати в мультиекранному режимі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 × RJ-45, 10/100 Мбіт/с |
| IP камери | 8 |
| USB | 2х USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 450 г |
| Відеокомпресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Мультиекранний режим | 1, 4, 8, 9 |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Підтримка роздільних здатностей | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 205× 207 × 48 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (5 з камерою) |
| Розпізнавання облич (пошук) | До 10 баз даних облич із 5000 зображень |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 12 Мп, 1 канал 8 МП, 3 канали 4 МП, 6 каналів 1080р 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 590 ₴


