Цей відеореєстратор зі штучним інтелектом є високорентабельним продуктом. Він надає функції, як-от локальний перегляд у реальному часі, багатоекранний дисплей, зберігання в режимі реального часу на локальному жорсткому диску, швидке керування мишею та дистанційне керування. Цей продукт підходить для розпізнавання обличчя та розпізнавання на входах і виходах, охороною за периметром людей і транспортних засобів. 1-канальне виявлення та розпізнавання обличчя (AI by NVR) 1-канальний захист периметра (AI by NVR) до 10 баз даних облич і 5 тис зображень обличчя 4-канальний SMD Plus (AI від NVR) ШІ за допомогою камери: виявлення й розпізнавання обличчя, захист периметра та SMD Plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 × RJ-45 (10/100 Мбіт/с) |
| IP камери | 4 |
| USB | 2х USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 450 г |
| Відеокомпресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Мультиекранний режим | 1, 4 |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Підтримка виробників | Onvif; RTSP |
| Підтримка роздільних здатностей | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 205× 206 × 48 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канальний 12MP 25 к/с; 1-канальний 8MP 25 к/с; 2-канальний 5MP 25 к/с; 3-канальний 4MP 25 к/с; 6-канальний 1080p 25 к/с; AI увімкнений: 1-канальний 8MP 25 к/с; 1-канальний 5MP 25 к/с; 2-канальний 4MP 25 к/с; 4 канали 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 945 ₴


