Високоякісне зображення з роздільною здатністю 2 МП, 1920 × 1080. Варіофокальний об’єктив від 2,7 мм до 13,5 мм. ІЧ-відстань до 40 м для яскравого нічного зображення. Один порт для чотирьох сигналів (TVI/AHD/CVI/CVBS). Захист від води та пилу (IP67)
Матриця
2 MP CMOS
Мін. чутливість
0,01 лк (F1.2, AGC увімкнено), 0 люкс з ІЧ
Швидкість затвора
1/25 - 1/50,000 с
Придушення шуму (DNR)
2D
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Регулювання по осях
поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, оберт: 0° -360°
Кути огляду
Г: 100° -30°, В: 52° - 17°, Д: 116° -34.5°
Фокусна відстань
2.7 - 13.5 мм
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
40 м
Частота кадрів (головний потік)
1920 × 1080 25 к/с
DWDR
Підтримує
Живлення
12 В DC
Потужність споживання
5 Вт
Робоча температура
-40°C - 60°C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
84.5 × 92 × 255 мм
Вага
682 г
Матеріал
метал+пластик
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
130 x 280 x 115 мм
Вага брутто
0.858 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Вага | 682 г |
| Дальність підсвічування | До 40 м |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк (F1.2, АРУ ВМИК), 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -40°C - 60°C |
| Розміри | 84.5×2×255 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, обертання: 0° -360° |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 100° -30°, В: 52° - 17°, Д: 116° -34.5° |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр (bullet) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 236 ₴


