DS-2CE76D0T-ITMF - ефективна і недорога купольна відеокамера Hikvision, що підходить для моніторингу в більшості приміщень житлового, робочого та комерційного призначення. Оснащена 2-мегапіксельним ширококутним об'єктивом. Трансляцію передає по відеовиходу, що перемикається, що підтримує стандарти CVBS/TVI/CVI/AHD. Використовується вбудоване придушення шуму, антивідблискові технології, а також інфрачервоне підсвічування, розраховане на освітлення 30-метрової зони. DS-2CE76D0T-ITMF відрізняється мінімальною вагою, але при цьому міцним металевим корпусом із морозостійкістю. Це одна з найоптимальніших та найпопулярніших стельових камер для організації якісного відеоспостереження.
Матриця
2 MP CMOS
Мін. чутливість
0,01 лк(F1.2, AGC ВКЛ), 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора
1/25 - 1/50, 000 c
Придушення шуму (DNR)
2D
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Регулювання по осях
поворот: 0° - 360°, наихил: 0° -75°, оберт: 0° -360°
Кути огляду
Г: 101°, В: 60°, Д: 122°
Фокусна відстань
2.8 мм
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
30 м
Частота кадрів (головний потік)
1080p - 25к/с
DWDR
Підтримує
Живлення
12 В DC
Потужність споживання
3 Вт
Робоча температура
-40 °C - 60 °C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
Φ 83 × 90 × 79 мм
Вага
290 г
Матеріал
метал
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
95 x 80 x 95 мм
Вага брутто
0.374 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Вага | 290 г |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк(F1.2, AGC ВКЛ), 0 лк с ИК |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розміри | Φ 83 × 90 × 79 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, обертання: 0° -360° |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50, 000 c |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 101°, В: 60°, Д: 122° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 342 ₴


