DS-KH9310-WTE1 — мінімалістичний і функціональний відеодомофон від Hikvision, здатний на приймання дзвінків, керування дверними механізмами та перегляд зображень із камер. Має 7-дюймовий дисплей із сенсорним керуванням. Обладнаний внутрішньою пам'яттю. Можливе встановлення корисних програм на базі Android. Є мікрофон і вбудований динамік, за допомогою яких відбувається виклик між панеллю та зовнішнім терміналом. Технологія Hik-Connect надає комплексний контроль над системою. DS-KH9310-WTE1 має мережеві інтерфейси та Wi-Fi, тривожні та релейні виходи. Підтримує додаткову інтеграцію моніторів. Виконує роль центрального блока домофона. Монтується на стіну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| POE | IEEE802.3af |
| ROM/RAM | 8/2 Гб |
| RS485 | 1 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Аудіовхід | Вбудований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Аудіокомпресія | G.711 U, G.711 A |
| Дисплей | 7" (TFT) |
| Метод роботи | Сенсорний екран |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Особливості | Пам'ять 200 подій, 16 нагадувань |
| Живлення | 12 В DC, 1 A |
| Під'єднання | 5 додаткових моніторів |
| Робоча температура | -10 °C - 50 °C |
| Розміри | 187 × 137 × 25.7 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 × 600 |
| Релейні виходи | 1 реле/1 тривога |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Тривожні входи | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 890 ₴


