WizSense — це серія продуктів зі штучним інтелектом. Рішення, що використовують незалежний чип штучного інтелекту та алгоритм глибокого навчання. Він фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, даючи користувачам швидко діяти на певні цілі. На основі передових технологій Dahua, WizSense пропонує інтелектуальні, прості та інклюзивні продукти та рішення. Цей мережевий відеореєстратор зі штучним інтелектом є дуже економічним продуктом, надаючи функції, як-от локальний перегляд у реальному часі, багатоекранний дисплей, зберігання в реальному часі на локальному жорсткому диску, швидке керування за допомогою миші та дистанційне керування й контроль. Цей продукт підходить для розпізнавання облич і розпізнавання на входах і виходах, а також охорони периметра та транспортних засобів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 × RJ-45 |
| IP камери | 8 |
| SMD | 4 реєстраторами, 6 камерами |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 810 г |
| Відеокомпресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 1 реєстратором, 4 камерою |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Мультиекранний режим | 1, 4, 8, 9 |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Підтримка роздільних здатностей | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 260 × 232.7 × 47.6 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 реєстратором, 5 камерою |
| Режим розпізнавання облич | До 10 баз даних облич із 5 000 зображень |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал12МП 25 к/с; 1-канал 8MP 25 к/с; 2-канал 5MP 25 к/с; 3-канал 4MP 25 к/с; 6-канал 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 891 ₴


