IPC-HDBW1230E-S5 — оптимальна відеокамера для моніторингу у приватних будинках та квартирах, невеликих офісних приміщеннях, у закладах торгівлі та громадського харчування. Має високу якість зйомки, автоматичне включення запису та інший функціонал. 2МП об'єктив доповнений інфрачервоним датчиком, що створює підсвічування при поганій видимості. На головному потоці, роздільна здатність досягає 1080p. Пристрій розміщується на рухомому механізмі. Має купольну установку. Система Dahua Motion використовує технологію, що виявляє рух. Збереження відео може починатися безпосередньо після того, що суттєво економить простір. Є також автоматична обробка та можливість підключати камеру за мережевими інтерфейсами. Енергоспоживання IPC-HDBW1230E-S5 знаходиться на гранично економному рівні.
Матриця
1/2.8" CMOS
Мін. чутливість
0.01 лк
Швидкість затвора
1/3 –1/100 000 с
Придушення шуму (DNR)
3D
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
ROI
4 зони для головного потоку
Регулювання по осях
Панорамування: від 0° - 355°, кут нахилу: від 0° - 65°, поворот: від 0° - 355°
Кути огляду
Г: 102°; В: 54°; Д: 120°
Фокусна відстань
2.8 мм
Апертура
F2.0
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
30 м
Відео компресія
H.265; H.264; H.264B; Smart H.265+/Smart H.264+
Кількість потоків
2
Частота кадрів (головний потік)
1920 × 1080 25 к/с
Частота кадрів (доп. потік)
704 × 576; 704 × 480 25 к/с
Метод зберігання
FTP
Програмне забезпечення
Smart PSS; DSS; DMSS
Сумісність
ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Genetec
Мережеві інтерфейси
RJ-45 (10/100 Base-T)
ROM/RAM
1664 Мб
Виявлення об'єкта
38 м
Спостереження за об'єктом
15 м
Розпізнавання об'єкту
7 м
Ідентифікація об'єкта
3 м
DWDR
Підтримує
Основні функції обробки
4 зони маскування
Живлення
12В DC
PoE
802.3af
Потужність споживання
1.6 - 5.1 Вт
Робоча температура
-40°C - +60°C
Ступінь захисту
IP67; IK10
Розміри
81 × Φ109.9 мм
Вага
350 г
Матеріал
метал
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
140 x 115 x 140 мм
Вага брутто
0.55 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони для головного потоку |
| ROM/RAM | 16/64 Мб |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 350 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264B; Smart H.265+/Smart H.264+ |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 3 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP |
| Мін. чутливість | 0.01 лк |
| Потужність споживання | 1.6 - 5.1 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Виявлення об'єкта | 38 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 81 × Φ109.9 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Розпізнавання об'єкту | 7 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 355°, кут нахилу: від 0° – 65°, поворот: від 0° – 355° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Genetec |
| Ступінь захисту | IP67; IK10 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 54°; Д: 120° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576; 704 × 480 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 268 ₴


