Алюмінієва рама з анодуванням і ультратонким профілем. Вигнутий 8-дюймовий сенсорний IPS-екран 2.5D. Високий рівень захисту IP65. Декілька способів аутентифікації: мапа, обличчя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбіт/с |
| RS485 | 2 |
| WDR | Підтримують |
| Аудіовхід | Вбудований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Аудіокомпресія | G.711 U, G.711 A |
| Камера | 2 Мп |
| Метод роботи | 8" сенсорний IPS дисплей 1280х800 |
| Монтаж | накладний + врізний |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Операційна система | Android 7.1 |
| Живлення | 12 В DC, 2 A |
| Робоча температура | -30° C - 60° C |
| Розміри | 244 × 145 × 26 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Зчитувач карток | 13.56 Мгц |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тривожні входи | 4 |
| Кути огляду | Г: 88°, В: 44° |
| Керування замком | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 300 ₴


