16 канальних входів для IP-камер. Відеоформати H.265+-H.265-H.264+-H.264. Можливість декодування до 1 каналу за 8 МП-3 канали за 4 МП-6 каналів за 1080p. Вхідна пропускна здатність до 160 Мбіт-с. 4-канальне виявлення руху 2.0. Підтримка декількох подій VCA (аналітика відеоконтенту). Настроювані спеціальні інтелектуальні функції камери, як-от виявлення VCA (рух, перетин лінії, вторгнення тощо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1x RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
| IP камери | 16 |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 1 кг |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA 8 Тб |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Підтримка роздільних здатностей | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Розміри | 320×420×48 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал 8 MP/3-каналу 4 MP/6-каналів 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 235 ₴


