Високопродуктивна IP-камера, що пропонує розширені функції та можливості для програм відеоспостереження. Ця камера має разючу роздільну здатність 8 МП, яка забезпечує неймовірно чіткі та деталізовані зображення, що ідеально підходять для застосунків високого рівня деталізації. Однією з ключових особливостей HFW2849S-S-IL є її інтелектуальні можливості моніторингу. Ця камера обладнана передовими алгоритмами, які дають змогу точно виявляти та класифікувати низку різних об'єктів і подій. Зокрема, вона підтримує виявлення вторгнень і виявлення проходу в кадрі, які є двома потужними функціями, які дають змогу вам контролювати ваші приміщення й виявляти будь-яке несанкціоноване проникнення або рух. До того ж ці функції призначені для підтримки класифікації та точного виявлення як транспортних засобів, так і людей. Це означає, що камера здатна розрізняти різні типи об'єктів, що робить її ефективнішою у разі виявлення реальних загроз і зменшення кількості помилкових спрацьовувань. HFW2849S-S-IL також обладнана системою Smart Dual Light, яка розширює можливості моніторингу. У разі появи цілі в зоні спостереження вмикається біле світло, а камера записує повноколірне відео та інформацію про ключові події. Це означає, що камера пов'язує знімок і відео з повноколірним зображенням, надаючи докладнішу та точну інформацію про події. Під час виходу цілі з зони спостереження біле світло вимикається, а ІЧ-освітлювач вмикається. Це допомагає зменшити світлове забруднення й забезпечує ефективну роботу камери.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/256Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 470 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30+30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 - 9 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.7" |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | 0,008 лк F1.6 (колір, 30 IRE); 0,0008 лк F1.6 (Ч/Б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 33 - 39 м |
| Виявлення об'єкта | 84 - 98 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Робоча температура | –40 °C - +55°C |
| Розміри | 166.2×70×70 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 17 - 19 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Mileston |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ + LED тепле світло |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 58°; Д: 132 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 20 к/с; 2688 × 1520 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576/704 × 480 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 149 ₴


