Камера Dahua, обладнана технологіями Full-color і Starlight, являє собою високопродуктивну камеру спостереження, призначену для отримання чітких і яскравих зображень як удень, так і вночі. Завдяки механізму Smart Dual Light камера може автоматично перемикатися між білим світлом і інфрачервоним залежно від виявлення цілі в зоні дії за допомогою функції захисту периметра — SMD Plus AI XVR. Це гарантує, що камера здатна знімати високоякісні зображення навіть в умовах низької освітленості, а також неабияк знижує світлове забруднення. Камера має дальність освітлення 40 метрів, що дає їй забезпечувати чітке та детальне зображення на великій площі. Крім того, камера обладнана вбудованим мікрофоном, який дає змогу вести аудіозапис, а також вести відеоспостереження. Камера також може похвалитися розширеними функціями захисту, як-от рейтинг IP67 для стійкості до атмосферних впливів і технологія Dahua 3DNR для шумозаглушення, що робить її дуже міцним і надійним рішенням для відеоспостереження для цілого низка сценаріїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх |
| Вага | 290 г |
| Дальність підсвічування | ІЧ: 80м; LED: 40 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк за F2,0 (колір, 30 IRE); 0,001 лк за F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 16 м |
| Виявлення об'єкта | 41 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 198.4 × 80.2 × 76.2 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 8 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360° |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК+LED |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 60°; Д: 129° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 677 ₴


