Розширювач бездротових входів — це пристрій перетворення, який під'єднує детектори сторонніх виробників до бездротового концентратора Dahua. Коли тривога спрацьовує, розширювач посилає сигнал на хаб через RF, а потім Hub повідомляє про це платформам. Можна настроїти в застосунку DMSS залежно від типів під'єднаних детекторів. Розширювач має тривісний акселерометр, що перешкоджає переміщенню пристрою. Також передбачений вхідний канал для під'єднання тамперного порту сторонніх детекторів. Розширювач живиться від батарей, а також може забезпечити живлення для під'єднаних детекторів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 77 г |
| Вихід живлення | 3.3 В, до 10 mA |
| Живлення | 50 mA |
| Під'єднання | Тривожний вхід 2 (1 для тривоги й 1 для захисту від несанкціонованого доступу) |
| Розміри | 102 × 39 × 21.5 мм |
| Відстань передавання | 600 м |
| Тип живлення | 3 × CR123A |
| Частотна характеристика | 868.0 MHz–868.6 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


