Виготовлений з алюмінієвого сплаву та сталі SECC. Ступінь захисту IP66. Простота встановлення, підтримує настінне кріплення, кріплення на стовп. Легко адаптується, може використовуватися з PTZ-камерами та IP-камерами. Великий корпус, що вміщає різні адаптери живлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.38 кг |
| Кріпити | Настінне кріплення; кріплення на стовп; кутове кріплення |
| Навантаження | 8 кг |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C, IP66 |
| Розміри | 297.2 × 248 × 130 мм |
| Сумісний із серіями камер | PFH6хх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 988 ₴


