Камера з інтелектуальним механізмом подвійного освітлення — це високотехнологічний пристрій спостереження, призначений для отримання чіткого та яскравого зображення за різних умов освітлення. Ця камера обладнана передовими функціями, які роблять її ідеальним рішенням для спостереження за об'єктами, що вимагають високого рівня безпеки. Однією з ключових особливостей цієї камери є інтелектуальний механізм подвійного підсвічування. Цей механізм призначений для автоматичного увімкнення білого світла, коли функція захисту периметра-SMD Plus камери AI XVR виявляє ціль у зоні дії правил. Завдяки цьому камера здатна отримувати чіткі та яскраві зображення цілі навіть в умовах недостатнього освітлення. Щойно ціль залишає зону дії правил, камера автоматично перемикається з білого світла на ІЧ-випромінювання. Це дає змогу неабияк знизити світлове забруднення й забезпечує отримання високоякісних зображень без порушення навколишнього оточення. У камері також реалізована передова технологія 2DNR компанії Dahua, яка призначена для зниження рівня шумів на зображенні, практично не впливаючи на його чіткість. Це особливо корисно в умовах поганого освітлення, коли шуми можуть стати серйозною проблемою. Нарешті, камера має клас захисту IP67, що дає змогу їй витримувати різні умови довкілля.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 300 г |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,05 лк за F1,6 (колір, 30 IRE); 0,005 лк за F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач увімкнений) |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | –40 °C - +60 ° |
| Розміри | 199 × 80 × 76 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 11 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 360°, кут нахилу: від 0° – 90°, поворот: від 0° – 360° |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК+LED |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M/4М/1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 494 ₴


