Відеореєстратор із функцією розпізнавання облич — це передова технологія, яка використовує алгоритм глибокого навчання для виявлення присутності людських облич на відео. Ця функція дає змогу системі ідентифікувати та відстежувати обличчя, оптимізувати процес виявлення й робити найкращі знімки облич. Крім виявлення облич, у відеореєстраторі реалізована технологія розпізнавання облич Dahua Face Recognition. Ця технологія витягує з захоплених облич риси обличчя та порівнює їх із базою даних облич для розпізнавання особистості людини. Така можливість дає змогу точно та надійно ідентифікувати людину. Важливою перевагою цього відеореєстратора є здатність автоматично відсіювати помилкові спрацьовування, викликані нелюдськими чинниками, як-от тварини, шелест листя або яскраве світло. Влаштовуючи ці помилкові спрацьовування, система забезпечує актуальність і вірогідність видаваних сигналів. Крім того, у пристрої реалізована технологія Dahua Smart Motion Detection, яка виходить за межі простого виявлення руху. Вона дає змогу класифікувати об'єкти, що викликають виявлення руху, і відсівати сигнали тривоги, викликані небажаними об'єктами. Така інтелектуальна фільтрація підвищує точність роботи системи сигналізації, гарантуючи, що будуть відзначені тільки значущі та важливі події.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 × RJ-45, 10/100/1000 |
| IP камери | 8 |
| PoE порти | 8х по 25.5 Вт (бюджет 72 Вт) |
| SMD | 4 (з камерою: 6-канальний SMD Plus (штучний інтелект камери): виявляє перетин і вторгнення людиною або транспортним засобом; фільтрує помилкові тривоги, викликані листям, краплями дощу та зміною яскравості) |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 700 г |
| Відеокомпресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 72-144 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Мультиекранний режим | 1, 4, 8, 9 |
| Живлення | DC53В, 1.8A |
| Підтримка роздільних здатностей | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 270 × 206.3 × 47.5 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (5 з камерою) |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канальний 12MP; 1-канальний 8 МП; 2-канальний 5MP; 3-канальний 4 МП; 6-канальний 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 019 ₴


