Відеореєстратор обладнаний 8 входами для IP-камер, які підтримують технологію передавання живлення PoE. Він підтримує кілька форматів стиснення відео, включно з H.265+-H.265-H.264+-H.264, забезпечуючи високоякісний запис відео з ефективним використанням пам'яті. Має потужні можливості декодування, що можуть одночасно декодувати 2-канальні відеопотоки з частотою 12 Мп, 3-канальні з частотою 8 Мп, 6-канальні відеопотоки з частотою 4 МП або 12-канальні відеопотоки з роздільною здатністю 1080p, що робить його ідеальним рішенням для бізнесу або організації, що вимагають великого охоплення спостереження. Він також має вбудовану пропускну здатність до 80 Мбіт-с, що забезпечує плавне та безперервне записування відео. Однією з видатних особливостей цього NVR є технологія Hikvision Acusense. Ця технологія використовує розширену аналітику, включно з виявленням людей і транспортних засобів, щоб мінімізувати ручні зусилля та витрати на гарантування безпеки. Це означає, що він може автоматично виявляти й відфільтровувати помилкові тривоги, викликані нелюдськими та нетранспортними об'єктами, зменшуючи кількість повідомлень і втручань, необхідних від персоналу служби безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1x RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
| IP камери | 8 |
| PoE порти | 8х J-45 10/100 (бюджет 80 Вт) |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 3 кг |
| Відеокомпресія | H.265/H.265+/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Захист периметра (канали) | 2-канальний, 4 МП (сітова HD-камера, H.264/H.265) аналіз відео людини й автомобіля |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Класифікація об'єктів | Підтримують |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Живлення | 48 В DC, 2.5 A |
| Підтримка роздільних здатностей | 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 385 × 315 × 52 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI 1-канал, 4K (3840 × 2160), 2K (2560 × 1440), 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720; VGA 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (8 МП) |
| Режим розпізнавання облич | До 16 бібліотек зображень облич, всього до 20 000 зображень облич (кожен зображення ≤ 4 МБ, загальна місткість ≤ 1 ГБ) |
| Релейні виходи | 1 |
| Сумісність | ONVIF (profile S/G); SDK; ISAPI |
| Тривожні входи | 4 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал 12 МП 25 к/с; 2-канал 8MP 25 к/с; 4 канали 4MP 25 к/с; 8-канал 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 029 ₴


