Камера передає яскраві та чіткі деталі відео 1080p, і можна дивитися на широку панораму внутрішнього простору за допомогою ширококутного об'єктива з кутом огляду 108°. Камера захистить ваші солодкі сни навіть у тьмяному світлі. Вона фіксує дії з нічним баченням до 10 метрів. Камера фіксує рухи та попереджає вас негайно. Ви можете переглянути деталі сповіщення і відтворити його на вашому мобільному телефоні. H1c пропонує три режими звукового сповіщення: тихий, короткий сигнал і сирена. Повнодуплексний звук H1c дає змогу вам розмовляти з вашим близьким, хай де ви будете, просто за допомогою програми EZVIZ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 87 г |
| Відеокомпресія | H.264 |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Матриця | 1/3" |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | 0,5 люкса (F2.2, AGC ВМИК), 0,1 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Живлення | DC 5В / 1A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -10 ºC - +45 ºC |
| Розміри | 53.89 × 53.89 × 90.3 мм |
| Мережеві інтерфейси | Wi-FI IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Д:108°; Г: 91°, В: 50° |
| Фокусна відстань | 2.4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 452 ₴


