Легке та швидке настроювання: зручний дизайн. Барвистий сенсорний екран діагоналлю 4,3 дюйма з роздільною здатністю 480×272. Стандартний блок живлення PoE без додаткового адаптера живлення. Зручне мобільне керування Hik-Connect APP Перегляд відео в реальному часі дверних станцій і під'єднаних камер. Користувачам зручно настроювати функції відповідно до власних звичок використання за допомогою 4 спеціальних сенсорних кнопок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 RJ-45 100 Мбіт/с |
| POE | IEEE802.3af, Standard PoE |
| ROM/RAM | 16/128 Мб |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Аудіовхід | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Дисплей | 4.3" |
| Метод роботи | Ємнісний сенсорний екран із 9 сенсорними кнопками |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Операційна система | Linux |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | -10 °C - +50 °C |
| Розміри | 120 × 120 × 21 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 480 × 272 |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, SIP, RTSP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 713 ₴


