Виклична панель НОВИНКА, з 2 МП камерою та ІЧ-підсвічуванням, підтримує PoE! Підтримка PoE, монітор може бути як альтернатива системі сигналізації так як має 8 тривожних входів під дротові детектори.Зручне керування доступом із смартфона через застосунок Hik-Connect
Камера
2 МП
Частота кадрів (головний потік)
1920 × 1080
Аудіо вхід
вбудований мікрофон
Аудіо вихід
вбудований динамік
Тип підсвічування
ІЧ 3м
Підключення
1 RJ-45, 10/100 Мбіт/с
Тривожні входи
виклична панель 4; домофон 8
Керування замком
Підтримує
Ступінь захисту
IP65
Метод роботи
сенсорний дисплей
Живлення
PoE
Потужність споживання
10 Вт
Розміри
138 × 65 × 27 мм
Робоча температура
-40 °C - 53 °C
Дисплей
7" TFT сенсонрий
Роздільна здатність дисплея
1024 × 600
Підключення монітора
Ethernet 10/100M
Живлення монітора
Standard PoE
Потужність споживання монітора
8 Вт
Розміри монітора
175 × 113.5 × 21 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовхід | Вбудований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Дисплей | 7" TFT сесонрий |
| Камера | 2 Мп |
| Метод роботи | Сенсорний дисплей |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Живлення | PoE |
| Живлення монітора | Standard PoE |
| Під'єднання | 1 RJ-45, 10/100 Мбіт/с |
| Під'єднання монітора | Ethernet 10/100M |
| Споживана потужність монітора | 8 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - 53 °C |
| Розміри | 138×65×27 мм |
| Розміри монітора | 175×113.5×21 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 × 600 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип підсвічування | ІЧ 3м |
| Тривожні входи | Панель 4; домофон 8 |
| Керування замком | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 922 ₴


