Роздільна здатність 2K — 3MP 15 к-сФокус 2 мм (кут огляду 136°) Модефон і спікер вбудованик підсвітка (до 5 м) Wi-Fi під'єднання PIR до 6-мВбудований акумулятор 4600 мА•чСумісність із дверима завтовшки 35-105 ммДіаметр вічка 14-50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовхід | Вбудований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Дисплей | 4.3" |
| Камера | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Метод роботи | Сенсорний дисплей |
| Живлення монітора | DC 5В |
| Під'єднання монітора | Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Споживана потужність монітора | 2.2 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 71 x 71 x 48.3 мм |
| Розміри монітора | 115.5 x 85.5 x 24.5 мм |
| Роздільна здатність | 2K / 3MP |
| Тип підсвічування | ІЧ 5м |
| Частота кадрів (головний потік) | 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 955 ₴


