Виявлення рівня сигналу.Сигнізація низького заряду батареї. Вимірювання температури.Функція скачкоподібної перебудови частоти та технологія двостороннього зв'язку.Облагове оновлення й автоматичне відновлення після збою оновлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 105 г |
| Час звучання тривоги | 120 с |
| Індикація станів | зелений індикатор |
| Метод роботи | 868 мГц-868.6 мГц (1000 м на відкритому просторі) |
| Живлення | 2 × CR123A; споживання: 230 mВт (2.5 роки під час спрацьовування двічі на тиждень) |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 81 × 81 × 26 мм |
| Тип сповіщення | 1 × зелений індикатор тривоги |
| Рівень гучності звуку | ≥ 105 ± 3 dB/1M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴


